O nás

Profineziskovky.cz jsou projektem přední poradenské firmy Profispolečnosti.cz s.r.o. v oblasti korporátního práva, daňového a účetního poradneství.

Profineziskovky.cz pomáhají svým klientům s nadměrnou byrokracií, se kterou se střetává každý, kdo chce založit či provozovat neziskovou organizaci od spolků počínaje, přes nadace a nadační fondy a ústavy konče.

Každému klientovi věnujeme komplexní odbornou péči, která se odvíjí od jeho individuálních potřeb a požadavků.

Naší dlouhodobou vizí je být partnerem klientů, který jim maximálně usnadní zahájení a průběh provozu neziskové organizace a bude tak činit především rychle, s důrazem na klientovy individuální požadavky a také za cenově velmi výhodných podmínek.


Náš tým

JUDr. Jakub Maur, Ph.D.

JUDr. Jakub Maur, Ph.D.

Jednatel společnosti

E-mail: info@profispolecnosti.cz

Jakub Maur absolvoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze, je zakladatelem a společníkem společnosti Profispolečnosti.cz s.r.o. Pravidelně publikuje v odborných médiích a dále přednáší na vysokých školách na téma práva občanského a práva obchodních korporací. Jakub je zároveň advokátem zapsaným u České advokátní komory a provozuje svou praxi v advokátní kanceláři Maur Legal s.r.o.

Specializace

  • spolky, nadace a SVJ
  • občanské právo
  • obchodní korporace
  • daňové poradenství
Mgr. Michal Koman

Mgr. Michal Koman

Tel.: +420 774 515 797

E-mail: koman@profispolecnosti.cz

Michal se ve společnosti zaměřuje zejména na zakládání nových spolků a jiných neziskovek a dále jednání s novými i stávajícími klienty.

Specializace

  • spolky
  • svěřenské fondy
  • obchodní korporace
Kristýna Hlaváčková

Kristýna Hlaváčková

Odborná podpora klientů

Tel.: +420 775 387 744

E-mail: info@profispolecnosti.cz

Kristýna vede kancelář po obchodní a administrativní stránce a dále se zaměřuje na odbornou podporu jednotlivých klientů společnosti, kteří mají zájem zejména o založení či změny v jejich neziskové organizaci.

Petra Týmová

Petra Týmová

Odborná podpora klientů

Tel.: +420 736 257 073

E-mail: info@profispolecnosti.cz

Petra vede kancelář po obchodní a administrativní stránce a dále se zaměřuje na odbornou podporu jednotlivých klientů společnosti, kteří mají zájem zejména o likvidaci a prodej neziskových organizací, poskytnutí virtuálního sídla a vedení účetnictví.

Veronika Svobodová

Veronika Svobodová

Tel.: +420 773 537 791

E-mail: info@profisidla.cz

Veronika se ve společnosti věnuje zejména zastupování klientů při jednání se správními úřady a soudy a dále se zaměřuje na oblast registračních sídel a sdílených kanceláří.

Veronika Menčíková

Veronika Menčíková

Veronika působí na pozici studenta a poskytuje klientům naší společnosti potřebnou administrativní podporu.

© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít