Registrovaná a virtuální sídla

Pro neziskové organizace, které jsme vám pomohli založit, ale i pro ostatní již existující neziskové i komerční subjekty nabízíme službu poskytnutí registrovaného sídla. Sídlo je pro každou právnickou osobu, tedy i neziskovou či charitativní organizaci základní podmínkou existence. Je to předpoklad pro zápis do příslušného rejstříku.

Vedle této základní funkce hraje však sídlo pro každou instituci, nadaci, spolek, ústav či firmu i další neméně důležitou roli – je to prestižní záležitost, která spoluvytváří její image. Pokud tedy instituce nedisponuje vlastními prostorami, do kterých by mohla umístit své sídlo, případně nepovažuje adresu těchto prostor za dostatečně reprezentativní, má možnost využít naši službu poskytnutí registrovaného nebo virtuálního sídla.

Využití registrovaného sídla na jiné než vlastní adrese je pro neziskové organizace i instituce zcela v souladu s aktuálním zněním občanského zákoníku. Tento zákon umožňuje zcela legálně, aby kterákoli právnická osoba využívala tzv. virtuální sídlo nebo virtuální kancelář, ačkoli se na této adrese fyzicky nezdržuje.

Na sídlech, která poskytujeme, jsou umístěny poštovní schránky pro instituce, které zde mají sídlo, na některých funguje rovněž vyškolený sekretariát, který zabezpečuje správu a evidenci příchozí pošty pro naše klienty. Dle vybavení sídla je možné pronajmout i zasedací a jednací místnosti.

Služba poskytnutí virtuální kanceláře nebo virtuálního sídla zahrnuje i bezplatnou možnost vyzvedávání doručené pošty v naší kanceláři v centru Prahy. Klienty o doručených zásilkách informujeme e-mailem. Za poplatek pak můžeme zajistit i dosílku zásilek u České pošty, skenování a zasílání pošty emailem anebo její přeposílání na libovolnou tuzemskou či zahraniční adresu.

Aktuální seznam našich virtuálních sídel je k dispozici na stránkách naší spolupracující společnosti Profisidla.cz.

© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít